Musisz uaktualnić Flash Playera
Jak rezerwować?
Kupując w voyage24.com.pl oszczędzasz swój czas i pieniądze. Dokonanie rezerwacji i zakupu wycieczki jest bardzo proste i bezpieczne.
Dane konataktowe

ul.Wojska Polskiego 35 97-400 Bełchatów
tel/fax: (044) 632 30 15 kom: 504 87 20 87
3156214 12281038
e-mail: info@voyage24.com.pl
e-mail: voyage@voyage24.com.pl
Call me!
Kupując w voyage24.com.pl oszczędzasz swój czas i pieniądze. Dokonanie rezerwacji i zakupu wycieczki jest bardzo proste i bezpieczne. Nasz system wyszukiwania i rezerwacji jest prosty i intuicyjny, został tak przemyślany, aby rezerwacja i zakup wycieczki był łatwy, szybki i skuteczny.

1.Etap
W pola wyszukiwarki prosimy wpisać i zaznaczyć kryteria, które pomogą nam odnaleźć, spośród tysięcy ofert, wyłącznie te spełniające Państwa oczekiwania. Po uzupełnieniu pól wyszukiwarki prosimy nacisnąć: szukaj. Nie trzeba uzupełniać wszystkich okienek wyszukiwarki.

2.Etap
Ukaże się lista ofert, zawężona do tych, które będą najbliżej wybranych kryteriów. Spośród uzyskanych propozycji urlopowych wybieracie Państwo najkorzystniejszą i klikacie ją. Na ekranie pojawią się wszystkie szczegóły dotyczące wybranej wycieczki.

3.Etap
Jeśli na tym etapie, będziecie Państwo chcieli dokonać wstępnej i niezobowiązującej do zakupu rezerwacji, poprosimy Państwa o kliknięcie: rezerwuj. Na ekranie wyświetli się formularz zgłoszeniowy, w którym poprosimy o podanie: danych osoby dokonującej rezerwacji, kontaktu oraz danych osób towarzyszących w wakacjach. Prosimy zawsze podawać numer telefonu lub e-mail.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostanie automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby w naszym biurze, która od tego momentu będzie Państwa opiekunem i pomoże przy załatwieniu dalszych formalności. Możecie Państwo połączyć się z naszym konsultantem dzwoniąc pod numer 0446323015. Nasz konsultant pomoże Państwu wybrać ofertę oraz udzieli wsparcia przy dalszych niezbędnych formalnościach. W przypadku, gdy chcą Państwo uzuskać tylko informacje o ofercie znalezionej na naszej platformie internetowej, prosimy podać kod imprezy, termin,kierunek i nazwę hotelu.

4.Etap
Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty prześlemy Państwu dokumenty rezerwacji. Należy je czytelnie podpisać, a następnie odesłać na podany przez konsultanta numer faksu lub adres e-mail. Po otrzymaniu podpisanej przez Państwa umowy poprosimy o dokonanie zapłaty na nasz rachunek bankowy: Multibank 66 1140 2017 0000 4202 0655 0745

Bilety lotnicze i dokumenty podróżne dostarczymy Państwu na wskazany adres domowy lub będą czekały na Państwa w punkcie obsługi voyage24.

5. Etap
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
tel. 044/6323015
e-mail: info@voyage24.com.pl
e-mail: voyage@voyage24.com.pl

Biuro Podróży Voyage
ul. Wojska Polskiego 35
97-400 Bełchatów

Zapraszamy!!!

Prezentowane na stronach www.voyage24.com.pl materiały i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
strona głowna | Last minute | Kontakt
Rejsy wycieczkowe | Bilety autokarowe | Bilety lotnicze | Jak rezerwować | Pytania i odpowiedzi
Realizacja: Dpl Agency